Zdravotnické potřeby - prodejna Říčany


Důležité sdělení

Nově v prodeji DÁRKOVÉ POUKAZY Thuasne.

Udělejte radost svým blízkým praktickým dárkem. Poukazy jsou v hodnotě 500,- a 1000,- Kč.

Těšíme se na Vaši návštěvu, kolektiv prodejen Thuasne.
Prodejna zdravotnických potřeb Říčany

Navštivte naši prodejnu zdravotnických potřeb Říčany a přesvědčte se o kvalitách nabízeného sortimentu a servisu. Většinu z nabízených zdravotnických potřeb a pomůcek si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na prodejně.

Sortiment zdravotnických potřeb

V sortimentu prodejny naleznete jak zdravotnické potřeby - výrobky mateřské společnosti Thuasne CR s.r.o. – ortézy a pomůcky následné péče, tak i výrobky ostatních výrobců z oblasti obvazového materiálu, inkontinence, diabetickou a zdravotní ortopedickou obuv pro dospělé a děti. Samozřejmostí je i doplňkový prodej rehabilitačních pomůcek, kompresivních punčochových výrobků, atd..

Pomůcky, které nejsou standardně v sortimentu Vám rádi objednáme.

Služby

V příjemném prostředí prodejny Vám ochotně poradíme a představíme široký sortiment zdravotnických potřeb a dalších produktů. Můžete se spolehnout na kvalitní servis, včetně doručení zboží k vám domů v případě objemných nebo těžkých pomůcek.

Na prodejně Říčany přijímáme dárkové šeky zn. UNIŠEK, SODEXHO PASS, CADHOC, ACCOR SERVICE. Na prodejně je možné platit platebními kartami.

Jak k nám ?

Prodejnu zdravotnických potřeb Říčany naleznete v objektu DSP Senior. Celý objekt DSP Senior se nalézá v blízkosti městského úřadu.

Přístup k prodejně je bezbariérový.

Cestu k prodejně máte podrobně vyznačenou na Mapě.

Adresa prodejny

Prodejna THUASNE SHOPS, s. r. o.
Komenského nám. 1850
251 01 Říčany

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba: Zuzana Horejsková
Tel/Fax: 323 602 593
E-mail: ricany.sh@thuasne.cz

Otevírací doba

Po – Čt: 8:30 - 12:00 12:30 - 16:30
Pá: 8:00 - 12:00 12:30 - 16:00

Fotogalerie

Prodejna Thuasne Říčany - interiér 1 Prodejna Thuasne Říčany - interiér 2 Prodejna Thuasne Říčany - interiér 3 Prodejna Thuasne Říčany - interiér 4

Prodejny THUASNE - seznam


Rolovat